dowolna

Nowe mieszkania Sobótka

12 ogłoszeń

12 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł81 m² 8 616,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł82 m² 8 576,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł100 m² 7 470,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

489 000 zł52 m² 9 412,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Miejski komfort z dala od zgiełku Sprzedam trzypokojowe mieszkanie z balkonem na otoczonym malowniczym parkiem krajobrazowym, luksusowym osiedlu ze strefą wellness. Jest to harmonijne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł100 m² 7 498,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł89 m² 7 891,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Piękno przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł82 m² 8 576,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż u podnóża Ślęży * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 749000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

679 000 zł81 m² 8 382,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj blisko natury! Gotowe mieszkania z widokiem na góry i 30 min od Wrocławia Kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Osiedle zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł81 m² 8 630,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

To niepowtarzalna okazja na zakup wymarzonego lokum dla Twojej rodziny. Dodatkowo, możesz skorzystać z naszej specjalnej oferty zarezerwuj lokum teraz, a płatności dokonaj w dogodnym dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

799 000 zł70 m² 11 367,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł81 m² 8 616,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł82 m² 8 576,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł82 m² 8 576,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł81 m² 8 580,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł100 m² 7 470,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł100 m² 7 498,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł81 m² 8 595,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł89 m² 7 891,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł81 m² 9 211 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty nr lic. Pfrn 30802 tel. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 81,5 m2, z dwoma balkonami 9 m2 oraz 6,30 m2 oraz dwiema łazienkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł81 m² 8 609,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

799 000 zł100 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Doradca klienta: licencja pfrn nr 30802 tel. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Dwupoziomowe mieszkanie na 3 piętrze, z windą. Mieszkanie o powierzchni 99,89 m2, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

799 000 zł70 m² 11 367,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł81 m² 8 630,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł81 m² 9 225 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Doradca klienta: nr lic. Pfrn 30802 tel. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 81,19 m2, z dwoma balkonami 9 m2 oraz 6,30 m2. W standardzie: - światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

799 000 zł70 m² 11 367,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł82 m² 8 576,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł100 m² 7 470,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł81 m² 8 616,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022